Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zadnji šolski dan v letu 2023 je bil za naše najmlajše učence prav poseben. Zimska čarovnija se je razkrila v šolski telovadnici, kjer so se otroci zbrali, da bi doživeli pravljični svet lutk. Razigrani obrazi so žareli od pričakovanja, medtem ko so čakali začetek predstave. Oder je zaživel, ko sta se pravljična junaka, Maša in medved, s svojimi živahnimi gibi prikazala pred otroškimi očmi. Vživeli smo se v zgodbo Božična simfonija, sledili zapletom in se smejali njunim prigodam. Predstava je s ščepcem čarovnije nazadnje pričarala tudi prihod dedka Mraza. Najprej je otroke nagovoril, nato skupaj z njimi zapel pesem Siva kučma, si ogledal plesno točko in prisluhnil pesmim ter deklamacijam, ki so jih zanj pripravili otroci. Ob slovesu nam je namenil še lepe želje. Lutkovna predstava in obisk dedka Mraza sta združila radost, smeh in čarobnost prazničnega časa ter pustila lep pečat v srcih otrok.

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost