Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ponosno sporočamo, da sta naša mlada raziskovalca Vita Žigart Rubelj iz 9. b in Aleksej Škobalj iz 8. a dosegla zavidljiva uspeha v programu Mladi za napredek Maribor 2022.  Vita je s svojo raziskovalno nalogo na področju književnosti Domače branje skozi sobo pobega osvojila 1. mesto in zlato priznanje, Aleksej pa je z raziskovanjem Motivov Prekmurja in Porabja v pravljicah Ferija Lainščka osvojil prav tako 1. mesto in srebrno priznanje na interdisciplinarnem področju. Obe raziskovalni nalogi sta bili prijavljeni tudi na državno srečanje mladih raziskovalcev Slovenije. Rezultati bodo predvidoma 10. 5. 2022 in jih nestrpno pričakujemo. Učencema in mentoricama, ge. Maruši Kokol in ge. Simoni Klinger, iskreno čestitamo.

(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost