Skoči na glavno vsebino
Select Page
Letošnjega Tedna otroka smo se tudi na naši šoli lotili igrivo. Člani otroškega parlamenta so se na predhodnih srečanjih odločili, kako bi naj teden potekal in izmed vseh predstavljenih iger izbrali tiste, ki bi bile najbolj primerne za njihov razred. V začetku tedna so morali predsedniki in podpredsedniki razrednih skupnosti svojim sošolcem predstaviti temo Tedna otroka-Razigran uživaj dan in dejavnosti, ki so si jih zadali. Zadeve so se lotili vestno, angažirano in motivirano ter izpeljali zadane naloge.
Vsa šola je sodelovala v nagradni igri AMZS-ja in barvala Pozorne nogavičke, med odmori so se učenci igrali razne preproste igre, si obrisovali podplate in z njimi okrasili šolo.
Skratka, Teden otroka je potekal razigrano in z nasmehi. Nekateri razredi so se odločili igre obdržati še dalj časa in si z njimi popestriti odmore tudi v prihodnje.
Mentorici Janja Horvat in Anja Gradišnik
(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost