Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tekmovanje je bilo zaradi dežja kar dvakrat prestavljeno in je bilo izvedeno šele v ponedeljek 3.6.2019 v prelepem sončnem vremenu. Naši učenci 7. razredov so že v šoli v naravi in so žal manjkali. Tekmovanje je bilo komaj dva dneva pred finalom, ki bo v sredo 5.6.2019 v Žalcu. Precej naših učencev je doseglo odlične rezultate. Skoraj zanesljivo sta se uvrstila v finale Lana Lešnik med mlajšimi deklicami in Črt Vukovič med starejšimi dečki, ki sta zmagala v teku na 300 m in dosegla odlične rezultate.
Zmagala je tudi štafeta deklet 4×100 m: Lana Lešnik, Rima Jaki, Alina Herman in Anja Vajdič.
Na 2. mesto se je v suvanju krogle uvrstil med starejšimi dečki Neo Xander Kirbiš.
Odlično je tekel na 1000 m Tibor Kukovec med starejšimi dečki in zasedel 3. mesto.
Med starejšimi deklicami v skoku v daljino je bila Lana Kampuš tudi zelo dobra in je zasedla 3. mesto.
Več o rezultatih tekmovanja pa na naslednji povezavi:
http://remote.timingljubljana.si/timing/rezultati.aspx?IDtekme=3688&tip=E

Herman Novak

(Skupno 614 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost