Skoči na glavno vsebino
Select Page
 V okviru dodatnega športnega programa smo v petek izpeljali pohod za učence 5. razreda. V jutranjih urah smo se z avtobusom odpravili na našo pot. Naš končni cilj je bil vrh Velike Raduhe. Pohoda se je udeležilo 17 učencev. Ko smo prispeli na izhodiščno točko pohoda, je lepo sončno jutro v pohodnikih prebudilo pozitivno energijo. Z nasmeški na obrazih smo se podali na pot. Učenci so bili izredno motivirani in disciplinirani. Vrh smo osvojili po dveh urah in pol hoje. Na 2062 metrih nadmorske višine se je zelo prilegla malica in počitek na soncu. Ko smo se vračali proti Koči na Loki, smo si pot krajšali s pripovedovanjem šal. V koči nam je gospodarica pripravila odličen topel obrok, ki so ga pohodniki z veseljem pojedli. Nato smo se napotili z utrujenimi nogami, a z veliko novih spominov, na avtobus in proti šoli.
Učiteljici Nika Cox in Jasmina Vrh
(Skupno 286 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost