Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 20. 2. 2020, je bilo v naši telovadnici polfinale državnega prvenstva v skokih z male prožne ponjave. Učenci in učenke s Koroške, Podravja ter Prekmurja so prikazali zelo lepe skoke. Tekmovalo se je v treh kategorijah. V ekipi so sodelovali 4 + 1 tekmovalec. Najmlajši dečki iz I. triade so zmagali, medtem ko so najmlajše deklice zasedle 2. mesto. Mlajši dečki (II. triada) so zasedli 2. mesto, mlajše deklice pa ekipno 1. mesto. Starejši dečki (III. triada) so zasedli 2. mesto, starejše deklice 1. mesto.
Posamezno je med starejšimi deklicami zmagala Sara Šemen, Sara Punčec je zasedla 3. mesto. Med mlajšimi deklicami je Analina Belec zasedla 2. mesto, med mlajšimi dečki pa je Andraž Devčer pristal na 3. mestu. Med najmlajšimi dečki je Emil Orgl zasedel 3. mesto.
V državni finale, ki bo 17. marca v Kopru, se iz kategorij mlajših in starejših uvrstita najboljši dve ekipi in trije najboljši posamezniki iz ostalih šol.
Čestitke vsem sodelujočim za lepe skoke!

Tekmovalni program >

Uvrščeni na finale osnovnih šol >

Herman Novak

(Skupno 312 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost