Skoči na glavno vsebino
Select Page

V obnovljeni telovadnici naše šole smo letos prvič izvedli polfinale državnega prvenstva v športni gimnastiki. Tekmovalci iz Prekmurja, Štajerske in Koroške so imeli zelo dobre pogoje na novih orodjih.
Učenke in učenci naše šole so dosegli odlične rezultate. Izstopale so mlajše in starejše deklice, ki so dosegle ekipno prvo mesto. Med mlajšimi deklicami je zmagala Analina Belec. Na drugo mesto se je uvrstila Anja Vide.
Med starejšimi deklicami je zmagala Sara Šemen in na drugo mesto se je uvrstila Sara Punčec. Ostale rezultate si lahko ogledate na spodnji povezavi.
V finale državnega prvenstva so se seveda uvrstile mlajše in starejše deklice in mlajši in starejši dečki.
Čestitke vsem tekmovalcem za odlične rezultate!

Finalisti DP osnovnih šol v športni gimnastiki

Rezultati

Herman Novak

(Skupno 226 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost