Skoči na glavno vsebino
Select Page

Naša šola je del projekta, ki navdušuje otroke po celem svetu in tudi naši učenci niso ostali ravnodušni.

Šolsko ekipo sestavlja 10 učencev, starih od 10 do 12 let. Poimenovali so se »ROBOtaborniki«. Že nekaj mesecev se pripravljajo na regijsko tekmovanje. Skupina programerjev razvija robota in rešuje lego naloge, medtem ko se projektna skupina ukvarja s temo letošnjega izziva »MESTO PRIHODNOSTI«.

Njihova naloga je, da se povežejo z ljudmi iz okolice, delijo svoje rešitve in znanje z drugimi. V ta namen so v mesecu decembru gostili na šoli študentko arhitekture Lano Žnidaršič. Tako so spoznali poklic arhitekta, predstavili svoje ideje projektne naloge in dobili nove, za končen izdelek projekta.

Več  o našem delu…

mentorica Danijela Todorović

(Skupno 462 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost