Skoči na glavno vsebino
Select Page

Sreda, 12. 10. 2022, je bila za prvošolčke prav poseben in dolgo pričakovan dan. Namenjen je bil skupnemu športnemu dnevu, ki smo ga preživeli v družbi naših starejših prijateljev iz sedmega razreda, tutorjev.

Že zjutraj smo vzeli pot pod noge in se odpravili na jesenski pohod na Pekrsko gorco. Jutro je bilo sicer še malce hladno, a kaj kmalu nas je pozdravilo in grelo jesensko sonce.

Četica pohodnikov se je vila po ulicah, ob Pekrskem potoku, po makadamski cesti in gozdni poti. Med potjo smo opazovali darove jeseni, iz vinograda prisluhnili oglašanju klopotca, veselo kramljali, peli, se smejali ter tako bogatili naše poznanstvo. Tutorji so svojo vlogo opravili odgovorno, iskreno in z občutkom. Z roko v roki so vodili prvošolčke po poti in bili njihova najboljša družba. Na cilju smo se pošteno okrepčali ter posladkali, malce poigrali in poskrbeli za fotografske spominčke.

V naravi, super družbi in športnem vzdušju smo preživeli zares prijeten dan.

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost