Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na 1. športnem dnevu so vsi učenci od 4.do 9. razreda tekmovali v orientacijskem teku. S pomočjo Mariborskega orientacijskega kluba, ki nam omogoča zelo kvalitetne zemljevide sem postavil 10 različnih prog. 4. in 5. razredi so tekmovali v četrtek v okolici šole. 6. do 9. razredi v torek 25.9.2018 pod Pohorjem. Lepo vreme je omogočalo zelo kvalitetno tekmovanje. Učenke in učenci, ki so sodelovali na različnih tekmovanjih v orientacijskem teku niso imeli nobenih težav s progami. Precej zahtevni sta bili za 8. in 9. razrede in posebej bi pohvalil 8. razrede, ki so vztrajali in navkljub slabšemu času, na precej zahtevnem terenu,  poiskali vse kontrolne točke.

Najboljši orientacisti bodo zastopali šolo v četrtek 4.10.2018 na državnem prvenstvu, ki bo v bližini Škofje Loke.
 
{phocagallery view=category|categoryid=316|limitstart=0|limitcount=4}

Herman Novak

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost