Skoči na glavno vsebino
Select Page

Mineva četrti dan šole v naravi. Prilagamo aktivnosti današnjega dneva.

Tudi danes zjutraj so nas kot običajno prišli prebudit dežurni učenci. Po jutranjem urejanju je sledil sestanek. Naš razred je imel spoznavanje živali – božali smo pitona, goža ter gekona in hrošče. Bilo je zelo razburljivo in pri tem smo zelo uživali. Nato smo se odpravili na Kozlov rob. Pot je bila rahlo strma, a smo jo s skupnimi močmi premagali. Med potjo nam je učiteljica Polona predstavila past za smrekove lubadarje ter bunker iz prve svetovne vojne. Na vrhu, kjer so ostanki gradu, smo pomalicali in uživali v prelepem razgledu. Vrnili smo se domov, imeli kosilo in prosti čas. Popoldan smo se preizkusili v plezanju po plezalni steni, visoki 7 metrov. Kdor je dosegel vrh, je pozvonil z zvončkom. Nato smo še streljali z lokom. Popoldanske aktivnosti so nam bile zelo všeč. Po večerji smo komaj čakali na družabni večer in mini disco ter se v prostem času skrbno pripravljali nanj.

Maša Čuk Hajdinjak, Nejra Mumanović, Lulzana Memeti, 7. c

(Skupno 467 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost