Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 6. 12. 2019, smo se v popoldanskih urah zbrali v avli šole, kjer je potekal organiziran tabor za nadarjene učence.

Najprej smo skupaj z mentoricami oblikovali načrt celotnega popoldneva in tako sledili ciljem, ki smo si jih zastavili.

Zelo zanimivo je bilo pripravljati pico, saj smo morali začeti čisto na začetku, in sicer s pripravo osnove – testa. Za marsikoga izmed nas je bila to nova izkušnja. Naredili smo kvasec, mesili, valjali, polagali na testo sestavine, dali v pečico, razrezali in … Pojedli! Pice so odlično uspele, saj so bile zelo okusne.

Nato smo se preizkusili v pripravi in izvedbi escape room-a, kjer smo premagovali ovire v temi, preizkusili naše spretnosti na različnih področjih.

Uživali smo ob druženju z mlajšimi in starejšimi učenci naše šole ter seveda z mentoricami. Ob koncu našega druženja, za piko na i, pa smo spekli še kokice, s katerimi smo se “posladkali”. Kar prehitro je odbila ura 22.00, ko smo se z nasmeški na obrazih poslovili do ponedeljka.

Mentorice:

Rebeka Kolar, Aleksandra Verbošt in Maruša Kokol

(Skupno 438 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost