Skoči na glavno vsebino
Select Page

V tem šolskem letu smo zaključili z dvostopenjskim tekmovanjem v razvedrilni matematiki. Šolsko tekmovanje je potekalo 1. 12. 2021 in udeležili so se ga učenci od 6. do 9. razreda. Bronasto priznanje prejmejo:

  • Uroš Zrnić Kević, 6. b
  • Tai Strmčnik, 6. a
  • Ditka Abram, 6. b
  • Iris Schaff,b 7. b
  • Hana Štular, 7. a
  • Alisa Kotelevska, 8. c
  • Marina Vuković, 8. c
  • Tai Poropat, 8. a
  • Maj Bombek, 9. c

Državnega tekmovanja, ki je potekalo v soboto, 5. 2. 2022, na OŠ Gornja Radgona, so se udeležili Uroš, Iris, Alisa in Maj. Vsi štirje tekmovalci so pokazali odlično znanje in logično razmišljanje. Uroš, Alisa in Maj so prejemniki srebrnega priznanja.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke in obilo razvedrila v matematiki še naprej!

aktiv učiteljev matematike

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost