Skoči na glavno vsebino
Select Page
Današnji dan se je začel s prekrasnim in zelo hladnim jutrom. Po zajtrku smo se odpravili na smuči in na čudovite proge. Sneg na progah je bil lepo poteptan in dobro utrjen. Prva skupina se je dopoldne smučala na Jurgovem, medtem ko je druga utrjevala zavoje na ostalih progah. Čez dan se je sicer pooblačilo, vendar smo popoldne nadaljevali s prijetno smuko. Popoldne smo nato vadili tek na smučeh. Matej jih je učil klasično tehniko, nekaj učencev pa je z mano utrjevalo drsalno tehniko. Po večerji smo v dvorani igrali košarko in odbojko.
Sledila je analiza današnjega smučanja in predvsem devetošolci so zaključili dan z vsemi plesi, ki smo se jih učili. Vsi skupaj smo še nekajkrat zaplesali Jeruzalemo, ki jo bomo jutri poizkusili zaplesati na snegu.
Herman Novak
(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost