Skoči na glavno vsebino
Select Page

Po prebujanju smo se odpravili na jutranji tek in raztezne vaje. Sledil je obilen zajtrk. Po zajtrku smo se odpravili na zelo dobro pripravljene smučarske proge. Z različnimi vajami smo izpopolnjevali tehniko smučanja. Sledilo je zasluženo kosilo in spust po sankališču, nato pa ponovno skok na smuči. Iz alpskih smo spet hitro skočili na tekaške smuči. Ob sončnem zahodu smo vadili obe tehniki teka na smučeh in izpeljali štafetne igre. Na koncu pa smo še vse svoje moči iztisnili na tekaški tekmi. Rezultat sploh ni bil pomemben, važno je bilo sodelovanje ter zadovoljni obrazi ob prihodu v cilj. Po večerji smo se odpravili v telovadnico, kjer smo igrali nogomet, odbojko, košarko in badminton. Sledilo je še druženje v disku in zaslužen počitek. Jutri nas čaka še en smučarski dan, ki ga bomo izkoristili do konca.

Učiteljici Nika in Jasmina

 

(Skupno 270 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost