Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj smo se zbudili, se oblekli in umili zobe. Potem je sledil prvi sestanek pred zajtrkom in zajtrk. Po tem smo imeli še en sestanek po razredih, da smo se dogovorili za nadaljnje delo. Učenci A razreda smo športno preživeli dopoldan, saj smo kolesarili, hodili in se vozili s kanuji. Po dopoldanskih aktivnostih smo se vsi razredi odpravili na kosilo, sledil pa je počitek. Ponovno smo se zbrali v učilnici 4, kjer smo se pogovarjali o zgodovini Tolmina. Ko smo se nekaj naučili smo se odpravili na teren. Obiskali smo nemško kostnico, natančno smo si jo ogledali tudi od znotraj in se počasi vrnili proti domu Soča. Sledila je večerja in prosti čas. Kasneje nam je gospod Podgornik, kmetovalec, predstavil ekološko kmetijstvo. Za tem je sledil čas za higieno in spanje.

Zapisali: Iva Purg in Anina Černoga Šlehta, 7.a razred

(Skupno 570 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost