Skoči na glavno vsebino
Select Page

Med 4. in 8. oktobrom so na naši šoli potekale tako v dopoldanskem, kakor tudi v popoldanskem času, številne dejavnosti v povezavi s Tednom otroka. Najprej smo razložili in se pogovorili o sloganu letošnjega Tedna otroka: RAZIGRAN UŽIVAJ DAN in si ogledali letošnjo poslanico-STRIP Boštjana Gorenca – Pižame in Jaka Vukotiča. Kar hitro smo ugotovili, katere prednosti in pozitivne učinke prinaša igra. Sodelovali smo tudi v nagradni igri AMZS-ja in barvali Pozorne nogavičke.

Kaj vse smo počeli ves teden? Zagotovo vas zanima!

Izdelovali smo buče, pripravili smo si okusne sadne napitke, plesali smo in peli, ko smo imeli disco, pripravili smo si kino, imeli smo dan smešnih frizur, pripravili smo karaoke-zabavo, in bili tako in drugače likovno ustvarjalni. Zelo smo se tudi zabavali ob iskalni nalogi na šolskem dvorišču. Več vtisov si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Učiteljice podaljšanega bivanja

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost