Skoči na glavno vsebino
Select Page

Med 5. in 9. oktobrom so na naši šoli potekale tako v dopoldanskem, kakor tudi v popoldanskem času, številne dejavnosti v povezavi s Tednom otroka. Zaradi omejitev druženj letos nismo izvedli Iger brez meja, a smo učiteljice znotraj oddelkov pripravile številne aktivnosti, ki so popestrile naše popoldneve.

Najprej smo razložili in se pogovorili o sloganu letošnjega Tedna otroka: ODGOVOR JE POGOVOR. Ugotovili smo, da pogovarjanje ni samo govorjenje, ampak v prvi vrsti tudi poslušanje. Z igrami aktivnega poslušanja smo še dodatno ponazorili bistvo pogovora in poslušanja.

Kaj vse smo počeli ves teden? Zagotovo vas zanima!

S kredami smo porisali skoraj celotno dvorišče šole, posnemali smo držo živali pri jogi, pripravili smo si okusne sadne napitke, plesali smo in peli, ko smo imeli disco, pripravili smo si kino, kjer seveda niso smele manjkati niti kokice, imeli smo karaoke, zabavo, in bili smo likovno ustvarjalni.

Več vtisov si lahko ogledate na spodnjih slikah.


Učiteljice podaljšanega bivanja

(Skupno 177 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost