Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tekmovanje Pišek se je zaključilo. Splošne informacije o rezultatih in tekmovanju najdete tukaj: https://tekmovanja.acm.si/?q=node/681

Tekmovalo je 79 učencev naše šole. Rezultati so tukaj:

4.-6. razred (začetni)
4.-6. razred (napredni)

7.-9. razred (začetni)
7.-9. razred (napredni

Svoje rezultate lahko poiščete s pomočjo uporabniškega imena in gesla, ki ste ga prejeli ob prijavi na tekmovanje. V primeru, da ne najdete svojih podatkov pišite na racun@os-tabor1.si in napišite: ime, priimek, razred ter kategorijo.

Najbolje uvrščeni tekmovalci na šoli – po kategorijah: https://ostabor1-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/srecko_stok_os-tabor1_si/Ea8ZDc6asrxGsExrDEkVJ7AB4vtluUka3ZxEaLbIFDQL8w?e=bMOANl

V absolutnem merilu se je najbolje odrezal Maj Bombek iz 9. c razreda, saj je na državnem nivoju zasedel 1. mesto. Filip Lepener (6.c), Julija Šebijan (5.a) in Tai Strmčnik (6.a) so prav tako dosegli vse možne točke v svojih kategorijah.

Čestitke vsem sodelujočim.

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost