Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši, skrbniki,

na prvem skupnem srečanju bodočih prvošolcev in njihovih staršev/skrbnikov (četrtek, 16. 1. 2020) smo se dogovorili, da ob vpisu svojega otroka na našo osnovno šolo, kadar bo na vpis prišel le eden od staršev, s seboj prinesete izpolnjeno in lastnoročno podpisano izjavo/soglasje drugega starša, da se z vpisom na našo šolo strinja. Da vam nekoliko olajšamo delo, smo pripravili obrazec.

Pomeni:

  • Če pride na vpis le mama otroka, prinese s seboj lastnoročno podpisano soglasje očeta, da se strinja z vpisom otroka na našo osnovno šolo.
  • Če pride na vpis le oče otroka, prinese s seboj lastnoročno podpisano soglasje mame, da se strinja z vpisom otroka na našo osnovno šolo.
  • Če prideta na vpis mama in oče otroka, s seboj ne prineseta nobenega soglasja.
(Skupno 513 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost