Skoči na glavno vsebino
Select Page

OBVESTILO (pdf)

Spoštovani starši, skrbniki,
pred nami so zadnji dnevi šolskega leta 2018/2019 in 24. junij 2019 je zadnji dan pouka. Mnogi ste nas zaradi odhoda na dopust že prosili oz. nas obvestili, da Vašega otroka ta dan ne bo v šolo. Spričevala zanje boste lahko dvignili v času uradnih ur po 25. juniju 2019 v tajništvu šole.

Zadnji šolski dan bodo učenci prišli v šolo za dve šolski uri, torej do 10.05 (drugi del dnevnih aktivnosti je bil izveden na popoldanskih prireditvah oz. srečanjih v mesecu juniju). V tem času bodo pojedli tudi šolsko malico. Ob 10.05 boste otroke prevzeli starši, skrbniki.

Ta dan NI podaljšanega bivanja, kosila in popoldanske malice.

Delo v novem šolskem letu bomo začeli v ponedeljek, 2. septembra 2019.

Ob koncu šolskega leta se Vam zahvaljujemo za sodelovanje ter želimo vam in otrokom prijetne poletne dni.

Lep pozdrav,

kolektiv Osnovne šole Tabor I Maribor

(Skupno 437 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost