Skoči na glavno vsebino
Select Page

V tednu od ponedeljka, 25.2.2019, do petka, 1.3.2019, so bili nekateri učenci 4.razredov v zimski šoli v naravi. Tisti, ki se je niso udeležili, pa so imeli v tem tednu različne dejavnosti.

V ponedeljek smo se odpravili v Pionirsko knjižnico Nova vas, kjer smo imeli pravljično uro in ogled razstave o človeški ribici. Izdelali smo si tudi svojo svetilko. V torek smo imeli športni dan. Peš smo se odpravili na pohod po obronkih Pohorja. Bilo je zabavno, a žal ni bilo dovolj snega, da bi se sankali. V sredo smo odšli v Umetnostno galerijo na ogled razstave in delavnico: Ne glej nazaj, okej. Dan kasneje smo bili v muzeju NO Maribor, v petek pa na kegljanju v Športni dvorani Tabor. Bilo je zabavno.

Teden je bil pester, zanimiv, sproščen in zabaven za učence.

Sara Bruči, 4.b

Učiteljica: Danijela Todorović

(Skupno 670 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost