Šola zunaj šole – Debeli rtič (1. dan)

Naš avtobus je izpred šole krenil v smeri Debelega rtiča ob 8.45. Kratek odmor smo naredili na počivališču Lom. Po malici in preizkušnji tamkajšnjih igral smo se odpravili naprej.

Na Debeli rtič smo prispeli okoli poldneva. Odpravili smo se v bungalove, sledilo pa je odlično kosilo. Po kosilu smo pričeli z različnimi dejavnostmi – nekateri smo raziskovali skrivnosti morske obale, drugi so likovno ustvarjali, spet tretji so imeli orientacijo. Privoščili smo si tudi kratek odmor in malico, nato pa smo se posvetili športnim dejavnostim.

Sledila je večerja, večerna higiena in nato ogled filma v pižamah. Po končanem filmu smo se odpravili k zasluženemu nočnemu počitku. Tako se je zaključil naš prvi dan. Z nestrpnostjo čakamo na jutrišnjega …

Zoja, Nikolina, Gaja L., Oskar, Aleksej O., Marko (7. a)