Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenki 9. razreda Šeila Pajić in Doroteja Dominko sta se 8. aprila letos udeležili zasedanja Otroškega parlamenta v Državnem zboru RS. Tja sta se uvrstili, saj sta se na regijskem srečanju odlično predstavili in zastopali svoje mnenje.

O srečanju v Ljubljani sta povedali:

»Udeležba na srečanju v državnem parlamentu nama je prinesla zelo veliko novih izkušenj, ki nama bodo koristile tudi vnaprej. Spoznali sva veliko novih ljudi, tako pomembnih ljudi v naši državi (poslancev) kot tudi novih prijateljev, najinih vrstnikov. Najbolj veseli sva, da sva lahko izkusili ta občutek in se za en dan tudi midve prelevili v vlogo poslancev. Prav tako sva ponosni na to, da sva lahko mnenje delili ne samo z vrstniki, ampak tudi s samim predsednikom vlade, dr. Robertom Golobom.«

mentorici Anja Gradišnik in Janja Horvat

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost