Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 6. 10. 2023, je na naši šoli potekal tehniški dan, poimenovan Sončkov dan. Drugo leto zaporedoma je potekal na temo duševnega zdravja otrok in mladostnikov. Z mlajšimi učenci smo se pogovarjali, brali zgodbe, ustvarjali kamenčke prijateljstva, izvedli uro športa na prostem in si izdelali “počutometre”. V 3. razredu sta nas obiskala terapevtska psa in nam pod vodstvom svojih lastnic pokazala, kaj znata.

Tudi na predmetni stopnji so bile dejavnosti zelo različne in zanimive. Učenci so se preizkusili v izdelovanju antistresnih krogel v origami tehniki. V 6. razredu nas je obiskal terapevtski pes in nam pod vodstvom svoje lastnice pokazal kar nekaj trikov, ki jih zna izvesti. Našo knjižnico smo spremenili v »živo knjižnico«, v kateri so se učenci osmih razredov pogovarjali z živimi knjigami. V 9. razredu so se učenci udeležili delavnic na temo duševnega zdravja v okviru projekta Trialog.

Nekaj utrinkov Sončkovega dne si lahko ogledate na fotografijah.

učiteljici Anja Gradišnik in Janja Horvat

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost