Skoči na glavno vsebino
Select Page

5. okrober je dan učiteljev, prav tako pa je 5. okrober dan Pedagoške fakultete UM. Na svečani slovestnosti (ob prisotnosti najvišjega akademskega vrha mariborske univerze ter državnega sekretarja, pristojnega za šport, predšolsko vzgojo, osnovno, srednje in višje šolstvo ter izobraževanje odraslih, dr. Darja Felde) je ravnateljica šole, v imenu OŠ Tabor I Maribor, prejela zahvalno listino Pedagoške fakultete UM za uspešno sodelovanje v preteklem šolskem letu. Naša osnovna šola in Pedagoška fakulteta UM bosta še naprej hodili z roko v roki ter uspešno združevali teorijo in prakso – vse skupaj z namenom izboljšanja osnovnega šolstva.

Iskreno čestitamo vsem učiteljicam in vsem učiteljem na vseh stopnjah šolanja ob njihovem današnjem prazniku!

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost