Drage učenke, dragi učenci,

prvi teden dela na daljavo je za nami! Kako neverjetno hitro je minil teden, ki si ga nihče od nas ni znal predstavljati niti v sanjah. Si pa lahko vsi skupaj iskreno čestitamo, da nam je uspelo. Tudi prihodnji teden nadaljujemo enako. Lepo prosim, sporočajte razrednikom, učiteljem, meni in moji pomočnici, kako poteka vaše delo, kaj vas pri delu moti, česa si želite še več, morda ima kdo med vami tudi idejo, kaj bi lahko napravili drugače. Vsi naši elektronski naslovi so na spletni strani in zares bomo veseli vašega odziva.

Je pa šola čudna, ko je prazna. Šolski zvonec, ki ga ponavadi na hodniku komaj slišim, te dni para grozljivo tišino. Ja, pogrešam vas, kot vas pogrešajo vsi vaši učitelji – vse skupaj in vsakega med vami. Vsi komaj čakamo na običajni šolski živ – žav in vaše nasmehe tu v naši šoli. Do snidenja ostajajte doma, izpolnjujte dodeljene šolske naloge, preberite kakšno dobro knjigo, naučite se pripraviti najboljše palačinke na svetu in najpomembneje: OSTANITE ZDRAVI!!!!!

Vaša ravnateljica